לאכול קינוחים ועדיין לשמור על המשקל

כולם אוהבים קינוחים, מעבר לטעמים המתוקים, יש להם כוח להפוך אנשים לשמחים. אבל, כיום, בעקבות המודעות הגבוהה לחשיבות של שמירה על המשקל ולכל נושא הבריאות.
כך יוצא שאנשים רבים מוצאים את עצמם בחיפושים אחרי האיזון של בין הטעמים וההנאה הטמונים בקינוחים לבין הבריאות והמשקל והחדשות הטובות, שיש מה לעשות בכדי לשמור על אותו איזון.

קינוחים גם טעימים וגם לא משמינים

אז מי שמעוניין ליהנות גם מטעמים וגם מערכים תזונתיים, יגלה שהדרך הטובה ביותר ליהנות ממענה על אותם הצרכים, תעבור בקינוחים על בסיס הפירות – פירות העונה החתוכים (קיימים סוגים רבים של פירות, כך שכל אחד יכול למצוא מתוך ההיצע את הפירות אשר עונים על הטעם שלהם), סושי פירות וקינוחים אחרים אשר מבוססים על פירות.
כידוע, פירות גם טומנים בחובם טעמים מתוקים וטעימים ולכן, יכולים להוות כקינוח נפלא, לכל סוג של ארוחה.
מעבר לכך, פירות עשירים בערכים תזונתיים והם גם לא משמינים – כך שהם האופציה הטובה ביותר ליהנות מקינוחים מבלי להתמודד עם רגשות אשם אחרי שמסיימים אותם.

הנאה כפולה

עצם הידיעה שאתם נהנים מקינוחים שהינם בריאים ועשירים בערכים תזונתיים, טומנת בחובה הנאה כפולה – גם הנאה מהטעמים המתוקים והמרעננים (וכמובן, גם מהנראות המרשימה והצבעונית של הפירות) וגם הנאה מהידיעה שקינוחים אלו לא יכולים לפגוע בבריאות שלכם או בדיאטה שלכם.

דילוג לתוכן